Merr e jep lop

phrase, matchless))) Yes, really. All..

Merr e jep lop

B Shes blete, 5 koshere. B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja B Tashme gati per adoptim shum te bukur, prinder me shume karakter, presin vetem njie pronar plot me dashuri!

merr e jep lop

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster B Pitbull ne shitje mashkull B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm B Gati nje muai, gati per adoptim Jep merr al si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem. Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian.

Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 12 lexues 0 njoftime ne pritje. Tregu-jep merr al Jep merr al si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem. A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!

merr e jep lop

Publiko Njoftim.Shitet Audi A3, Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e ardhur nga Gjermania. Vetura eshte. SHES veturen opel corsa 1. Golf 6 TDI 1. Shes pjes per seat toledo 1. Shitet Touran 2. Shes Polo 1. Shes 2 par diska per golf 5 caddy audi Diskat e par te perdorur 35 euro Diskat e mramt te perdorur. E nderroj A4 vp. Shes opel zafira B 1. Shes golf 5 2. Shitet polo 1. Iveco 2. Shitet Audi A3 1. Shitet vetura e sa po ardhure nga Belgjika, Opel Corsa 1.

Toyota Hilux 2. Shitete vetura golf 6 automatik 1. Automjete Vetura. Nga Deri Nga 95 90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 5 Lexo detajet. Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina shes makina te lira merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion shiten makina me letra euro makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane durres makina deri ne euro.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Viti minimal i prodhimit Te Gjitha Sharon Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Manual Euro. Berati Nafte Karburanti. Kambio: ManualLeke. Kambio: Manual 3, Euro.

Passat 1. Kambio: Automatik 2, Euro. Audi A3 Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Manual 1, Euro. Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.

Shitet Lezhe Benzin Karburanti. Volkswagen Sharon Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Manual 2, Euro. Ford Tirane Nafte Karburanti.

Vetura në shitje në Ferizaj

Mazda 3 Tirane Nafte Karburanti. Shitet Makina Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Automatik 6, Euro. S Class Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Automatik 1, Euro. Vw Turan 2. Kambio: Automatik 4, Euro.

Kambio: Automatik 13, Euro. Kambio: Automatik 3, Euro. Kambio: Automatik 33, Euro. Kambio: Automatik 15, Euro. Vw Polo Lezhe Benzin Karburanti. Audi A4 Automat 1. Opel Astra 1. Ford Focus Durres Nafte Karburanti.

Premium 4. Furgon Hyundai 2.B Shes blete, 5 koshere. B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja B Tashme gati per adoptim shum te bukur, prinder me shume karakter, presin vetem njie pronar plot me dashuri! B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster B Pitbull ne shitje mashkull B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm B Gati nje muai, gati per adoptim Emra per lop si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 12 lexues 0 njoftime ne pritje. Tregu-emra per lop Emra per lop si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.B Shes blete, 5 koshere. B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja B Tashme gati per adoptim shum te bukur, prinder me shume karakter, presin vetem njie pronar plot me dashuri! B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster B Pitbull ne shitje mashkull B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm B Gati nje muai, gati per adoptim Merrjep lop ne fush kosov si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Opsione Publiko Njoftim 12 lexues 0 njoftime ne pritje. Tregu-merrjep lop ne fush kosov Merrjep lop ne fush kosov si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem. A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas.

Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Shiten zogjt te races Amrok zogjet jan te vaksinuar jan 4 javesh te shendetshem dhe te zhvilluar ne. Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu. Shiten duj e detelines t pares dor dujt nuk ika Lag shiu edhe jon ner mren dujt jon terun mir QMI p.

merr e jep lop

I mir me majt edhe me pre viber whatsapp Baj ndrrim me naj kos saq po edhe shitet me kes. Shitet lopa qumshtore 5 muaj bars per momentin i ka litra qumsht kur shtohet shkon deri Shiten 3 mshtjerra jon tmira mej majt edhe mej pre. Nese dikush don me pre najanen mundet edhe ketu. Ne shitje cisterna Mejavica me kapacitet litrane gjendje perfekte cisterna mbushet per 4 min. Shitet lopa bars shtohet qeto dit e 3tit viq lopa osht e garantume me 20 litra qumsht kur t shtohet. Shes edhat jan te shendosh ushqehen edhe ne fush pa problem mosha mbi 1muaj jan 2 co.

Shitet mshtjerr sdyti shum emir eurt viqi osht femen mshtjerra osht e hes pa asni behane per ma shum. Shes lopen e cila asht shtuar mw daten 10 04 viqin eka femer lopa asht shtuar per heren e tret. Shes edhat meshkuj ose ndrroj me ni dhi alpineper ma shum na kontaktoni ne numrinpo. Mundesi nderrimi me Ms. Cmimi shume i leverdisshem.

Cmim shumice dhe. Shitet lopa me viq mashkell shum e mir lopa asht e re dytin viq tamel deri 18 litra e but e urt per.

Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Me Marrveshje. Kafshe ferme Shiten dy lop shterrpa Lopt jan fort te mira per mi pre mish kfalitet Shtime Sot, Kafshe ferme Urgjentt!! Shitet biki 7 mujsh 7 mujsh euro i diskutushem Urgjent shitet Gllogoc Dje, Kafshe ferme Shitet viq Mazhkull I mir me majt edhe me pre viber whatsapp Baj ndrrim me naj kos saq po edhe shitet me kes Gllogoc Dje, Kafshe ferme shiten zojt shum te bukur shiten zojt jon shum te mir kejt ngjyra ngjya ka pula ka edhe knojsii zojt jon per marakli jon te va Lipjan Dje, Kafshe ferme Shiten ose ndrrohen gjelat Amrok Shiten dy gjela amrok.

Ose ndrrohen me pula amrok ose piklajka. Kafshe ferme Shiten tri mshtjerra Shiten 3 mshtjerra jon tmira mej majt edhe mej pre. Kafshe ferme Cistern litrav tip top Ne shitje cisterna Mejavica me kapacitet litrane gjendje perfekte cisterna mbushet per 4 min Istog Dje, Kafshe ferme Pul me zoj Shitet pula me 9 zoj kjo ne foto qmimi 30 evro Vushtrri Dje, Kafshe ferme Lop bars Shitet lopa bars shtohet qeto dit e 3tit viq lopa osht e garantume me 20 litra qumsht kur t shtohet Lipjan Dje, Kafshe ferme shitet biku shitet biku kg 2.

Kafshe ferme Shes duj te Sanes kam rreth duj san, qmimi eshte 2. Kafshe ferme Shes miser Shes miser Ferizaj Dje, Kafshe ferme Lop qumshtore me viq mbi 20 litra qumsht Shes lopen e cila asht shtuar mw daten 10 04 viqin eka femer lopa asht shtuar per heren e tret Gllogoc Dje, Mundesi nderrimi me Ms Gllogoc Dje, Kafshe ferme ullinj per dekor shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim.

Kafshe ferme Lopa Shitet lopa me viq mashkell shum e mir lopa asht e re dytin viq tamel deri 18 litra e but e urt per Gllogoc Dje, Lindsay, United States South Iceland at Leisure, June 2012 I used Nordic Visitor when I travelled to Iceland for the first time, and it was a wonderful experience. Betsy, United States Iceland Full Circle, May 2012 Everything was well organized and complete. Christina, United States Express Iceland, May 2012 Nordic Visitor was one of the best travel decisions I've ever made.

TravelfanSouthport, United Kingdom Northern Lights City Break, March 2012 Took a Northern Lights tour last weekend. Super vehicle for 6 passengers. Saw the Lights, wonderfully enjoyable evening.

Debroah and David, United States The Icehotel and Norwegian Fjords, February 2012 Hi Irja, We just returned from our trip and we wanted to tell you thank you. Cate, Canada Northern Lights City Break, November 2011 Amazing trip, from airport pick-up to drop-off.

Matthew, United States Iceland Full Circle, July 2011 The travel guide was far more informative then anything we had bought for ourselves ahead of time. Matthew, United States Iceland Full Circle, July 2011 Plotter forum did a great job in keeping us informed as we drove around Island. We are only sorry that we could not give her our thanks in person.

merr e jep lop

Donald, Canada South Iceland at Leisure, July 2011 "Very good" doesn't seem adequate to describe the superb information provided and the thoroughness of the package we received on arrival. Roop and Meera, United Kingdom Historic Stockholm, May 2011 Hi Klara, We are back home now having returned from Gothenburg yesterday.

Regis and Sarah, United States Exotic Hideaways - Winter, April 2011 We loved this tour. Alain lee, Canada Iceland Full Circle, August 2010 We arrived home safely after a 2-week stay in Iceland.

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

Brian and Raegan, United States Express Iceland, April 2010 There where some complications due to the volcano and our itinerary changed, but we had no problems. Eric Shoults, United States Ring Around the Island, September 2017 I was initially skeptical of what kind of service we were going to be getting, but everything, top to bottom, was very professional and well put together.

Mollie, United States Classic Scotland, July 2016 Hi Maria, We're just on the train back from Edinburgh, and wanted to say a big thank you for all your help organising our trip. Best wishes, Mollie Anne A Tale of Four Cities, July 2015. We already have recommended your tours to family. Linda Summer Icefjord Safari, July 2015 We loved staying at the Basecamp Trapper's hotel.

Njoftime Falas

Olive Wonderful West Greenland, August 2014 All excellent. Erla promptly answered my questions and arranged everything very well. Brenda Highlights of Scandinavia by car, May 2015 All of the hotels were well located and clean -having GPS in the car rental was well worth it and made getting into the cities so much easier -being picked up upon arrival at the airport is a great service after having spent so many hours in transit.

All of the hotel check ins went smoothly - the planning of our route to travel was well done. Gianguido and Romana Icehotel Winter Adventure, January 2015 A long sought after vacation resulted in a fascinating experience, and this result must also be credited to the careful preparation and to the friendly professional assistance of your consultants.

Christina Heinrich, Canada Winter Explorer around Iceland, September 2017 We were very happy with Nordic Visitor and the service we were provided with. Katie Atkinson, United States City Sights and Nature's Delights, September 2017 We were extremely satisfied with our experience with Nordic Visitor.

Marie delisle, United States Iceland Full Circle, September 2017 Klara went above and beyond.


Shaktigul

thoughts on “Merr e jep lop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top